DESIGNED BY REVYET

STROJNÍ VYŠÍVÁNÍ

 Strojní vyšívání

REKLAMNÍ TEXTIL

 Reklamní textil

POTISK A POLEPY

Potisk a polepy

        ETIKETY

Etikety

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

 Reklamní předměty

     NAŠE PRÁCE

Naše práce

"UTVOŘ SI SVOU ZNAČKU!"

Chceš mí vlastní značku textilu?

Nabízíme zakázkovou výrobu textilních etiket, které jsou nezbytnou součástí každého textilního výrobku:

- tkané etikety

Nejoblíbenější zpracování textilních etiket, nabízené v šesti barvách,  minimální odběr 1000 ks. Etikety můžeme zpracovat na jednotlivé kusy,  se zažehlenými záložkami, přežehlené na polovinu, s tvarovými výřezy laserem nebo v základním provedení (nekonečná stuha). Mají stoprocentní trvanlivost a na okrajích se netřepí, jsou určené k zašití do švu, přes lem  nebo k obvodovému našití. Doba dodání 2 - 3 týdny.

Vzorník barev nití pro výrobu tkaných etiket

 

- tisk z folie

Nejvíce používaná metoda výroby etiket. Umožňuje tisk oboustranných vícebarevných etiket s firemní logy a obrázky (např. prací symboly, složení výrobku a další informace). Výrazná je nízká cena etiket, minimální odběr je 500 ks. Kromě etiket určených ke všívání umožňuje tato technologie výrobu textilních samolepících etiket.

Vzorník stuh a barev pro tisk, termotisk i sublimaci

 

- termotisk

Technologie termotisku je zaměřená na maloodběratele, kteří požadují kvalitu a nesepratelnost etiket. Termotisk je pouze černý jednostranný, ale s možností tisku loga nebo čárových kódů, případně jiných proměnlivých údajů. Jedná se o etikety k vnitřnímu zašití.

 

- sublimace

Nejmodernější technologie tisku etiket a stuh s fotografickou kvalitou výsledku. Etikety vyrobené touto technologií mají vynikající vlastnosti - stálobarevnost při praní, chemickém čištění a v otěru. Lze zpracovat jakýkoliv grafický motiv v minimálním výrobním  nákladu a krátkých dodacích lhůtách - obvykle do 7 prac. dnů. Jedná se o etikety určené pro vnitřní i vnější našití.

Touto technologií lze vyrobit též reklamní stuhy a šerpy.

Cena výroby etiket se pohybuje již Kč 1,- za ks, odvíjí se od použité technologie a množství.

Poptávky zasílejte na kteréhokoliv obchodního zástupce.